JAK SZKOLIMY?

Poznaj nasze metody pracy

Merytorycznie i praktycznie

Dobre szkolenie to takie, z którego uczestnik wychodzi zadowolony i zmotywowany, nie mogąc doczekać się możliwości wykorzystania zdobytej wiedzy. Właśnie tym kierujemy się podczas organizowanych przez nas kursów w Skillers Academy. 

Zasób wiedzy, którym się dzielimy, jest wynikiem wielu lat doświadczenia, mnóstwa satysfakcjonujących projektów oraz wartościowych lekcji, z których wyciągnęliśmy wnioski. Pozwala nam tworzyć treściwe szkolenia wypełnione po brzegi aktualnymi informacjami z branży, ale również wieloma case studies pozyskanymi z własnego marketingowego ogródka, z którego zbieramy plony na co dzień od kilkunastu lat. 

W Skillers Academy stawiamy też na praktykę już podczas szkoleń. Dbamy o to, aby nie były one wykładem, a warsztatową przestrzenią do uzupełniania wiedzy wraz z podejmowaniem konkretnych działań, co pozwala wspierać efektywne przyswajanie nowych umiejętności. 

Oprócz cennych umiejętności, biorąc udział w naszym szkoleniu, otrzymasz od nas dodatkowe porady i certyfikat uczestnictwa. Przekonaj się w praktyce, jak działamy i podnieś swoje kwalifikacje razem z zespołem Personal PR&Skillers Academy. 

Dlaczego warto nas wybrać?

Adekwatny materiał

Przed wydarzeniem kontaktujemy się z uczestnikami szkolenia i przeprowadzamy krótki wywiad tak, aby precyzyjnie dostosować materiał do ich potrzeb.

PRaktyczne podejście

Nasze szkolenia mają charakter wykładowo-warsztatowy i oparte są na case studies z różnych branż oraz bazują na przykładach z naszego agencyjnego doświadczenia. Otrzymasz wiedzę praktyczną i teoretyczną tak, byś od razu po szkoleniu mógł ją wykorzystać.

Doświadczenie biznesowe

Nasi trenerzy znają się na PR i marketingu od podszewki i zaopatrzą Cię w tzw. “mięso”. Prowadząc warsztaty łączymy wiedzę i doświadczenie zdobyte we współpracy z klientami z różnych branż w Polsce i za granicą.

Praktyczne rozmowy

Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące pytania w trakcie sesji Q&A, która towarzyszy każdemu szkoleniu, które organizujemy.

Motywująca ewaluacja

Na zakończenie każdego szkolenia uczestnicy biorą udział w utrwalającym wiedzę teście.

Kameralny networking

W każdym szkoleniu udział może wziąć maksymalnie 12 osób. Zadbamy o to, abyś poznał się z innymi uczestnikami. Po zakończeniu szkolenia zostaniesz zaproszony do zamkniętej grupy Skillers Academy na Facebooku, gdzie będziesz mógł wymieniać się wiedzą i doświadczeniami z pozostałymi uczestnikami edycji innych naszych kursów.

Cenne porady

Po szkoleniu otrzymasz godzinną konsultację z trenerem i pomoc ekspertów z zespołu Personal PR.

Papier za udział

Uczestnictwo w szkoleniu równoznaczne jest z otrzymaniem certyfikatu, którym możesz pochwalić się na LinkedIn 😉

Katarzyna Majchrzak
Katarzyna MajchrzakFarm Frites Poland S.A.
Czytaj więcej
Najlepsze szkolenie dla mnie to takie, po którym od razu mogę zamienić teorię na działanie, które rzeczywiście działa. Personal PR prowadzi takie właśnie szkolenia.
Małgorzata Jasnoch
Małgorzata JasnochTEAL Action Learning Global
Czytaj więcej
Niby dużo już wiedziałam o LinkedIn, ale sporo nowych kąsków, inspiracji i przemyśleń otrzymałam na szkoleniu! To było wartościowe przypomnienie treści, o których w biegu się nie pamięta. Zabieramy się ze zdwojoną mocą za działania w tym medium!
Błażej Bojarski
Błażej BojarskiPracownia Entomologii Ewolucyjnej i Muzeum Inkluzji w Bursztynie Uniwersytet Gdański
Czytaj więcej
Zgłosiłem się do firmy Personal PR z bardzo specyficznym problemem funkcjonowania oraz widoczności w mediach społecznościowych zarówno mnie, jako naukowca. jaki i jednostki naukowej, w której jestem zatrudniony. Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie, merytoryczne zajęcia praktyczne oraz ogromne doświadczenie Pani Gutowskiej nie tylko sprostały, lecz przerosły wręcz moje oczekiwania względem szkolenia.
Joanna Pawłowska
Joanna PawłowskaInżynieria BHP Sp. z o.o.
Czytaj więcej
Szkolenie przeprowadzone przez Agnieszkę było pełne praktycznej wiedzy popartej przykładami z jej działań reklamowych na Facebooku dla klientów, których obsługuje w tym zakresie. Przekazywane informacje były przedstawione w sposób czytelny, a wątpliwości wyjaśniane na bieżąco. Polecam i dziękuję!
Agata Szulc
Agata SzulcSescom S.A.
Czytaj więcej
PPR przeprowadziło u nas już kilka szkoleń z zakresu wykorzystania social mediów do celów biznesowych. W szkoleniach brała duża liczba osób z przeróżnych działów. Wiedza była podana w interesujący, przystępny i angażujący sposób. Zdecydowanie widzimy pozytywne efekty tych szkoleń i nie wykluczamy kolejnych.
Poprzedni
Następny