SZKOLENIA DEDYKOWANE

Potrzebujesz szkolenia szytego na miarę?

Szkolenia dedykowane

Social media, media relations, content marketing, a może organizacja eventów? Wybierz tematykę szkolenia, a my przygotujemy dla Ciebie szkolenie szytę na miarę!

W Personal PR realizujemy projekty dla firm i marek z wielu sektorów, dzięki czemu wspieramy rozwój partnerów biznesowych w różnych obszarach. Znamy specyfikę rozmaitych branż, co pozwala nam patrzeć szerzej na potrzeby klientów, a także skutecznie doradzać i szkolić.

Pomagamy w rozwoju firm poprzez kreowanie komunikacji zintegrowanej, budowanie świadomości wśród konsumentów, kreowanie wizerunku i zwiększanie rozpoznawalności marek na rynku. Mamy doświadczenie we współpracy z takimi branżami jak:

Energetyka & off‑shore

Finanse & bankowość

Fin-tech

E-commerce

Facility management

IT

FMCG

HealthCare

HoReCa

Budownictwo

Edukacja

Przemysł

Ekologia

Produkcja

Organizacje samorządowe

Placówki dyplomatyczne

Automotive

I wiele innych!

DOPASOWANE MATERIAŁY

Przed wydarzeniem skontaktujemy się z Tobą i dopytamy o indywidualne oczekiwania oraz potrzeby, żeby jak najlepiej dopasować zakres szkolenia do potrzeb uczestników.

PRAKTYKA I JESZCZE RAZ PRAKTYKA

Na szkoleniach pracujemy warsztatowo. Otrzymasz niezbędną dawkę wiedzy połączoną z omówieniem case studies, przykładami z naszego agencyjnego doświadczenia, wzbogaconą o wiele ćwiczeń praktycznych. Spotkanie będzie zakończone testem, który podsumuje zdobytą podczas szkolenia wiedzę.

DOŚWIADCZENI TRENERZY

Trenerzy Skillers Academy to wieloletni praktycy, którzy odpowiadają za strategiczne planowanie działań dla klientów oraz nadzorują wykonanie prac projektowych. Podczas szkolenia trenerzy podzielą się z Tobą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem zdobytym we współpracy z klientami biznesowymi w Polsce i za granicą.

Zapytaj o szkolenie dla Ciebie