SZKOLENIA

Korzyści

Wybierz Skillers Academy!

AKTUALNA WIEDZA

Biorąc udział w szkoleniach Skillers Academy dostajesz aktualną wiedzę z zakresu PR i Marketingu. Dbamy o to, by odpowiadała ona aktualnym trendom na polskim i światowym rynku. Po naszych warsztatach (prawie) nic Cię nie zaskoczy.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego z kursantów podchodzimy indywidualnie. Chcemy, abyś na kursie czuł się dobrze, a nauka była przyjemnością, którą będziesz chciał powtarzać na naszych kolejnych warsztatach.

DOŚWIADCZENI TRENERZY

Szkolenia w Skillers Academy są unikalne. Bazujemy na wiedzy i praktycznym doświadczeniu pozyskanym dzięki codziennej pracy w Personal PR. Ilość case studies oraz przykładów z życia wziętych sprawia, że u nas nie istnieje stwierdzenie, że „wszystko już było”. Sam się o tym przekonasz 

ZNAJOMOŚCI NA DŁUŻEJ

Na naszych kursach poznasz ludzi, z którymi będziesz miał unikalną możliwość wymiany doświadczeń – nie tylko w zakresie marketingu i PR. Możesz kontynuować te kontakty dzięki zamkniętej i prestiżowej grupie na Facebooku albo w realu – co wybierasz?

EKO ODPOWIEDZIALNI

Skillers Academy prowadząc szkolenia online włącza się w obniżanie śladu węglowego. Tak! To nie żart! Badania wskazują, że nauka online to nawet 85% niższa emisja CO2. Wchodzisz w to?

WYJĄTKOWY CERTYFIKAT

Pamiętaj o certyfikacie na LinkedIn! Nie każdy może się tym pochwalić 😉