AKTUALNOŚCI

Strefa wiedzy

Social Media

Jak prowadzić skuteczną komunikację na Facebooku?

Mimo rosnącej popularności Instagrama i TikToka, Facebook wciąż zajmuje pierwsze miejsce, biorąc pod uwagę miesięczną aktywność użytkowników. Pod koniec pierwszego kwartału 2023 roku liczba aktywnych użytkowników wynosiła łącznie ponad 2.98 miliarda i nadal rośnie. To dobry znak dla wszystkich marek, które opierają komunikację oraz działania marketingowe na Facebooku.

Czytaj więcej »
Social Media

Viral na TikToku w 5 krokach

O jego nagraniu marzy niemal każdy twórca na TikToku. Jest trudny do zrealizowania, ale nie niemożliwy. Gdy już nadejdzie, rozpoczyna lawinę pozytywnych efektów. VIRAL. Film, który w bardzo krótki czasie dociera do szerokiego grona odbiorców i zyskuje imponujące wyniki. Być może teraz jest jeszcze poza Twoim zasięgiem, ale z poniższymi wskazówkami, będziesz o krok bliżej stworzenia tego „wirusowego” materiału.

Czytaj więcej »
Komunikacja

PRzemyślenia na temat szkolenia

Praca w komunikacji zintegrowanej to ekscytujący kawałek chleba! Zgodzisz się pewnie, że wartość eksperta PR i MKT na rynku mierzona jest przede wszystkim:

doświadczeniem – co przeżyjesz w zmieniającej się branży, to Twoje;
wiedzą merytoryczną – wszystko się zmienia, musisz nadążyć i się cały czas uczyć;
gotowością do rozwoju i zmian – nie każdy lubi PRacować w tak fascynująco zmiennych warunkach!

Czytaj więcej »
Social Media

Jak zbudować silną markę osobistą na LinkedIn?

Większość osób posiadających konto na LinkedIn z pewnością wie, że jest to miejsce pozwalające nawiązać kontakty z osobami z branży, dzielić się wiedzą i zbudować markę osobistą. Jednak tworzenie relacji i eksperckiego wizerunku wymaga czasu oraz zaangażowania. O jakich elementach profilu należy pamiętać oraz jakie działania podjąć, by zbudować silną markę osobistą?

Czytaj więcej »
Social Media

5 kroków do nagrania dobrego podcastu

Podcasty coraz częściej są planowane w strategiach komunikacyjnych marek. Ich obecność w komunikacji pozwala na zdobycie nowych odbiorców czy zbudowanie eksperckiego wizerunku. Jednak nagranie dobrej audycji wymaga odpowiedniego przygotowania. Jakie zatem podjąć kroki podczas produkcji podcastu?

Czytaj więcej »
Social Media

Jak stworzyć angażującą Rolkę? 

Wchodząc na swoje media społecznościowe widzisz wszędzie krótkie często zapętlające się wideo w pionowym formacie? Nie jesteś odosobniony – Rolki opanowały zarówno Instagrama, jak i Facebooka. Są nam polecane w karcie Eksploruj, pomiędzy postami, w reklamach, a nawet jako przerywnik podczas scrollowania standardowego facebookowego feedu. Sprawdź, o czym warto pamiętać podczas ich tworzenia.

Czytaj więcej »